Kompleksowe zarządzanie najmem

Zaufaj najlepszym - 10 lat doświadczenia

Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić?

FlatRent jest firmą, która specjalizuje się w usłudze kompleksowego zarządzania najmem mieszkań. Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom bezproblemowego najmu, co jest możliwe dzięki realizowaniu bez udziału właściciela wszystkich czynności związanych z wynajmowanym mieszkaniem.

Chcielibyśmy podkreślić, że przez cały okres zarządzania mieszkaniem na wynajem jesteśmy Twoim pełnomocnikiem. Oznacza to, że w każdym momencie reprezentujemy Twoje interesy oraz gwarantujemy 100% opiekę nad lokalem i bezpieczeństwo najmu. Opiekujemy się obsługiwanym mieszkaniem tak jak swoim własnym!

W swoich działaniach cenimy i rozumiemy dyskrecję zarówno najemcy, jak i osoby wynajmującej daną nieruchomość.

Dlaczego warto skorzystać z zarządzania najmem?

Wzrost Twoich przychodów

Ograniczymy okres, w którym Twoje mieszkanie pozostaje bez najemcy. Dbamy o szczegółowe rozliczanie osób wynajmujących.

Bezpieczeństwo transakcji

Na bieżąco monitorujemy kwestię płatności, prowadzimy również selekcję potencjalnych najemców.

Pełna opieka

To my reagujemy i rozwiązujemy ewentualne problemy i zgłoszenia, które pojawiają się w trakcie trwania umowy najmu.

Dlaczego warto?

Wzajemne zaufanie

Skuteczność działań

Naszym celem jest budowanie długoterminowej relacji z naszymi Klientami, która oparta jest na wzajemnym zaufaniu. Staramy się traktować interesy właścicieli mieszkań, którymi się opiekujemy tak jak nasze własne. W momencie gdy podejmujemy jakiekolwiek działania z zarządzanym lokalem cel jest jeden – przynieść korzyści względem właściciela nieruchomości.

FlatRent.pl gwarantuje swoim Klientom oszczędność cennego czasu oraz niepotrzebnych nerwów, które są nieodzownym elementem procesu wynajmowania mieszkania. Z nami mają Państwo pewność, że w przypadku np. braku płatności za mieszkanie działamy szybko i skutecznie. Działamy tylko i wyłącznie według sprawdzonych procedur, które sprawdzają się od lat.

Krok po kroku

Jak wygląda proces przejęcia mieszkania i jego zarządzania? Poniżej znajdą Państwo pełne wyjaśnienie, krok po kroku.

1

Krok 1
Przejęcie i odpowiednie przygotowanie mieszkania

 • Od początku mogą Państwo liczyć na kompleksowe doradztwo w kwestii przygotowania mieszkania do najmu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale znamy potrzeby rynku.
 • Sprawa szczegółowej inwentaryzacji, przygotowania opisu i profesjonalnych zdjęć mieszkania to również część naszej pracy.
 • Przygotowując się do przyszłego rozliczania kontaktujemy się z dostawcami mediów oraz administracją.
2

Krok 2
Poszukiwanie najemcy, szczegółowa selekcja

 • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z licznymi firmami możemy prowadzić liczne działania, które związane są z poszukiwaniem potencjalnych najemców.
 • Każda osoba, która zainteresowana jest wynajęciem danej nieruchomości przechodzi weryfikację. Z jakiego powodu? Zależy nam, aby oddane nam pod opiekę mieszkanie miało jak najlepszego wynajmującego. Dzięki temu unikamy niepotrzebnych problemów.
3

Krok 3
Nadzór nad płatnościami oraz stanem mieszkania

 • Jesteśmy zobligowani do monitorowania płatności za najem przez cały okres trwania umowy.
 • W przypadku nie uiszczenia należności reagujemy w trybie natychmiastowym. Działamy wedle schematu, który zawsze zapewnia skuteczne rozwiązanie tej kwestii.
 • Stan lokalu w okresie trwania umowy jest sprawdzany na bieżąco.
 • Wszelkie płatności z tytułu opłat administracyjnych oraz mediów dokonywane są przez FlatRent.pl
4

Krok 4
Kompleksowa opieka nad najemcą

 • Osoby, które wynajmują dany lokal w przypadku jakichkolwiek problemów kontaktują się z nami. Chodzi o całkowite odciążenie właścicieli mieszkań.
 • W nagłych przypadkach jesteśmy dostępni w wymiarze całodobowym.
5

Krok 5
Kwestie napraw, remontów

 • Na przestrzeni lat nawiązaliśmy nawiązaliśmy współpracę z zaufanymi specjalistami.
 • W przypadku jakichkolwiek awarii bądź problemów z eksploatacją mieszkania działamy w trybie całodobowym. Na bieżąco nadzorujemy również usunięcie ewentualnych problemów.
 • Do naszych zadań należy również organizacja wykończenia i remontów czy też uzupełnienie wyposażenia w mieszkaniach naszych Klientów.

Referencje

Jesteś inwestorem?

Skorzystaj z naszego doradztwa

Dowiedz się więcej o inwestowaniu w mieszkania na wynajem. Doradzimy Ci w jaki sposób możesz wygodnie i efektywnie inwestować w mieszkania na wynajem i przeprowadzimy Cię w każdym, najważniejszym etapie tego procesu.

Skontaktuj się z nami

Łukasz Mociun

Łukasz Mociun

Stanowisko

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości